X
22.12 2017 10:27

20.detsembril 2017 jõudis lõpule AS Nava ja AS Stokkeri ühinemisprotsess. Ühinemise tulemusel muutus Stokkeri senine tütarettevõte AS Nava AS Stokker puidutööseadmete divisjoniks. Nava kogenud müügi- ja hooldemeeskond jätkab endises koosseisus oma vanade ja uute klientide teenindamist Stokkeri lipu all.

Muutuse tulemusena saame pakkuda Stokkeri klientidele senisest professionaalsemat lähenemist puidutöö valdkonnas ning Nava senistele klientidele laiemat tootevalikut ning kodulähedasemat teenindust läbi 13. Stokker tööriistakeskuse üle Eesti.

Nava ajalugu ulatub aastasse 1989. Oma tegevusaastate jooksul on NAVA arendanud ennast professionaalsete puidutöömasinate ja -riistade tundjaks, maaletoojaks ning müüjaks. Nava meeskond on aegade jooksul ennast tõestanud ja kehtestanud ning välja võidelnud kindla koha puidutööseadmete turul.

Täna jätkab sama meeskond tööd Stokkeri puidutööseadmete divisjoni nime all pakkudes puidutööalaseid tehnoloogilisi lahendusi ja projekte, puidutöötlemisseadmeid väikemasinatest tootmisliinideni, käsitööriistu ja hobimasinaid, abiseadmeid ja abimaterjale, lõikeinstrumente ja teenustöid. Stokkeri puidutöömasinate müügikeskustes, mis asuvad Tallinnas Kriidi tn 4 ja Tartu Stokkeri keskuses aadressil Ringtee 79, on väljas lai valik pakutavatest seadmetest, tarvikutest ja lõiketeradest.

Spetsiaalseadmed on võimalik tellida lähtudes konkreetse kliendi vajadustest. Iga puidutöötleja leiab meie toodete ja teenuste hulgast endale sobiva.