X
02.02 2016 12:34

AS NAVA on asutatud 1989.a. Eesti kapitaliga. Oma tegevusaastate jooksul on aktsiaselts NAVA arendanud ennast professionaalsete puidutöömasinate ja -riistade tundjaks, maaletoojaks ning müüjaks. Aktsiaseltsil NAVA on Tallinnas Peterburi tee ääres müügikeskus, kus on kauplus, seadmete müügisaal ca 300m2, kontor, läbirääkimiste- ja seminariruum ning töökojad. Tartus asub Nava müügikeskus aadressil Ringtee 79.

NAVA pakub tehnoloogilisi lahendusi ja projekte, puidutöötlemisseadmeid väikemasinatest tootmisliinideni, käsitööriistu ja hobimasinaid, abiseadmeid ja abimaterjale, lõikeinstrumente ja teenustöid.

Lai valik pakutavatest seadmetest, tarvikutest ja lõiketeradest on NAVA müügikeskuses pidevalt näidisena väljas. Spetsiaalseadmed on võimalik tellida lähtudes konkreetse kliendi vajadustest. Iga puidutöötleja leiab meie toodete ja teenuste hulgast endale sobiva. Peale kodulehel kirjeldatu müüme veel palju muud. Küsi lisa!

Detsembris 2007 ühines AS Nava Stokkeri müügivõrguga, mille tulemusena saame pakkuda klientidele laiemat tootevalikut ning mugavamat ja professionaalsemat teenindust.

Meie kaupluste kaudu toimub ka teenustööde vastuvõtt.

Pidevalt on saadaval lai valik puidutööseadmeid, hobimasinaid, käsitööriistu, laastuimureid, puruimemisvoolikuid, lõikeinstrumente, niiskusmõõtjaid, lihvmaterjale, kemikaale, abi- ja ohutusvahendeid ning palju muud puidutööstuses vajalikku.